Avaleht
LOGI SISSE
OK Videoteek


Turundusest

KANALID:

* Sa lähed peole ja näed väga atraktiivset tütarlast teises ruumi otsas. Sa lähed tema juurde ja ütled: "Hei! Ma olen voodis suurepärane. Kuidas oleks sellega?"
See on Otseturundus (Direct Marketing)

* Sa lähed peole ja näed väga atraktiivset tütarlast teises ruumi otsas. Sa annad oma sõbrale 100 EEKu. Sinu sõber läheb tüdruku juurde ja ütleb: "Hei! Mu sõber seal on voodis suurepärane. Kuidas oleks sellega?"
See on Reklaam (Advertising)

* Sa lähed peole ja näed väga atraktiivset tütarlast teises ruumi otsas. Sa uurid kiiret välja tema telefoninumbri ning helistad talle ja alustad sundimatut vestlust. Ja siis äkki ütled: "Hei! Ma olen voodis suurepärane. Kuidas oleks?"
See on Kaugturundus (Tele-Marketing)

* Sa lähed peole ja näed väga atraktiivset tütarlast teises ruumi otsas. Sa annad kahele oma naissõbrale 100 EEKu. Nad lähevad ja seisavad tütalapse kuulmiskaugusse ja hakkavad rääkima sellest, kui suurepärane sa voodis ja kui kuuma sa ikkagi oled.
See on näide PR-st.

* Sa lähed peole ja näed väga atraktiivset tütarlast teises ruumi otsas. Sa tunned ta ära. Sa lähed tema juurde, tuletad ennast talle meelde ja saad ta lõpuks naerma ja kihistama ning siis soovitad: "Hei! Ma olen voodis suurepärane. Kuidas oleks?"
See on Kliendisuhte haldus (Customer Relationship Management.)

* Sa lähed peole ja näed väga atraktiivset tütarlast teises ruumi otsas. Sa paned jalga lakkkingad ning kõnnid ringi ja mängid Mr. Hõivatut. Sa manad ette oma parima naeratuse ning kõnnid ringi ja mängid Mr. Sünnipärast. Sa tuletad meelde kogu oma leksikoni ning kõnnid ringi ja mängid Mr. Viisakat. Sa seisad sirgelt, räägid vaikselt ja ladusalt, avad uksi daamidele, naeratad nagu unelmate mees ning lood enda ümber täieliku aura mängides Mr. Dzhentelmeni. Ja siis lähed sa tüdruku juurde ja lausud: "Hei! Ma olen voodis suurepärane. Kuidas oleks?"
See on Müügisurve (Hard Selling).

* Sa lähed peole ja näed väga atraktiivset tütarlast teises ruumi otsas. TEMA tuleb SINU JUURDE ja ütleb: "Hei! Ma kuulsin, et sa oled voodis suurepärane. Kuidas oleks sellega?"
Ja SEE on juba Kaubamärgi jõud (Power of Branding)

Hinne 4.5 (hääli 44)
Oma hääle andmiseks palun logi sisse. Uus kasutaja: registreeru siin.
REGISTREERU
Kasutajanimi
tühikute / täpitähtedeta
Parool
Parool veelkord
E-mail (peidetud)
Kirjuta, mis värvi on kuusepuu
MIS ON OK?

Tere! ok.ee on esimene kodumaine suhtlusvõrgustik (social network) alates 1996.

Meie peamine sihtgrupp on 20-50a, meil on
200 000 kasutajat ja nädalas käib siin ca 10 000 erinevat inimest.

 
Avaleht | Reklaam | Tagasiside | Arenduse logi | AD 26.nov 1996 | Hetkel: 28.05.20 19:45 | webmaster ätt ok punkt ee