Avaleht
LOGI SISSE
OK Videoteek


Väike vana naine ja kihlvedu

Väike vana naine läks Kanada suurimasse panka, kaasas kotitäis raha. Ta nõudis, et teda lastaks pangajuhtataja juurde, et ta saaks avada pangas säästuarve, sest tal oli palju raha! Hetke kahelnud, juhatas pangaametnik naise juhataja juurde.

Kui juhataja küsis rahasummat, mida naine tahaks avatavale arvele paigutada, vastas too, et see on 165 000 dollarit ja kummutas oma koti juhataja laule tühjaks. Juhataja oli väga uudishimulik küsima, kust naine oli nii palju raha saanud? Naine vastas, et ta tegeleb kihlvedudega. Juhataja imestas, et mis sorti kihlvedudega naine siis tegeleb? Naine vastu, et:
"Noo näiteks vean Teiega 25 000 dollari peale kihla, et Teie munad on lapikud". Juhataja naeris muidugi sellise kihlveo kui eriti absurdse asja välja!

Naine küsis siis, et kas pangajuhataja siis soostub selle kihlveoga? Juhataja vastas, et kindlasti! Ta on nõus kihla vedama 25 000 dollarile, et tema munad mingil juhul ei ole lapikud! Väike vana naine ütles selle peale OK, aga kuna küsimus on nii suurest rahasummast, siis sooviks ta, et homme kl 10 võiks kihlveo juures viibida ka tema advokaat.
Pangajuhataja oli sellega ka nõus.

Öösel oli juhataja üsna närviline eesseisva kihlveo pärast ja veetis pikalt aega peegli ees, uurides oma mune. Ta uuris neid väga põhjalikult, need EI OLNUD LAPIKUD, juhataja oli täiesti kindel, et ta võidab selle kihlveo.

Järgmisel hommikul täpselt kell 10 tuli väike vana naine pangajuhataja kabinetti, kaasas advokaat. Ta esitles juhatajat ja advokaati omavahel ja kordas uuesti üle eilse kihlveo summa: 25 000 dollarit.

Juhataja oli ikka kihlveoga nõus ja naine palus teda lasta oma püksid alla, et kõik näeksid kõnealuseid kihlveo objekte. Väike vana naine uuris juhataja perekonnajuveele hästi lähedalt ja palus, kas ta võiks neid ka katsuda, et olla asjas täiesti kindel. Juhataja mõtles, et OK, 25 000 dollarit on nii palju raha, et naine peab ju oma teadmise kindlaks saama.

Ja siis märkas juhataja, et advokaat peksab oma pead vastu seina..!

Juhataja küsis: "Mida põrgut su advokaat nüüd teeb..!?"
Naine: "Ah, ei midagi olulist... Vedasin temaga kihla 100 000 dollari peale, et täna kell 10 on mul Kanada suurima panga juhataja munepidi peos..."

Hinne 4.73 (hääli 256)
Oma hääle andmiseks palun logi sisse. Uus kasutaja: registreeru siin.
REGISTREERU
Kasutajanimi
tühikute / täpitähtedeta
Parool
Parool veelkord
E-mail (peidetud)
Kirjuta loom, kellel on lont
MIS ON OK?

Tere! ok.ee on esimene kodumaine suhtlusvõrgustik (social network) alates 1996.

Meie peamine sihtgrupp on 20-50a, meil on
200 000 kasutajat ja nädalas käib siin ca 10 000 erinevat inimest.

 
Avaleht | Reklaam | Tagasiside | Arenduse logi | AD 26.nov 1996 | Hetkel: 16.01.21 01:55 | webmaster ätt ok punkt ee