Avaleht
LOGI SISSE
OK Videoteek


Anekdoote vene uusrikastest

Novo-russki ostab botiigis lipsu. Palun endale rohelist näidata. Naine hakkab kõrval tänitama: Miks roheline, sa näed sellega välja nagu mingi konn! OK, mees küsib punast. Naine kraaksub jälle: Sellest totakast punasest pintsakust veel ei piisa, nüüd on veel punast lipsu kah vaja.
Novo-russki võtab põuest püstoli, laseb naisele vaikides kuuli pähe ja küsib värisevalt müüjalt rahulikult: Kas teil mõni must lips on leinavale abikaasale?

*******

Juhtus novo-russki endal käe katki kukkuma. Arst vaatab mehe üle ja vangutab pead: Hull lugu, peame teid kipsi panema. Miks kipsi, imestab novorusski, pane marmorisse, mis sa arvad, et ma ei jõua maksta või.

*****

Novo-russki naine helistab tuttavale miilitsale: Kuule, minu oinas otsustas õhtul ise oma Mersuga sõitma minna, aga tal raisal pole ju lube. Saad sa asja ära korraldada, tema pildi peaksid sa saama mõnest ajalehest. Lõunaks ongi tuttav miilits lubadega ukse taga ja vabandab, et läks pisut kauem aega, sest ajakirja "Loomade elu" leidsid nad ainult raamatukogust.

*****

Vassili on selgeltnägija juures ja kurdab, et naine ilmselt petab teda naabrimehega.Selgeltnägija ei usu: Kuidas saab sellist kaunist meest kellegi teisega petta, miks mees nii arvab.Vassili selgitab: Läksin eile varem koju, naist polnud kusagil, aga naabrimees tegi rõdul aluspükste väel suitsu.No mis siis sellest, ei saa selgeltnägija aru, kus point on.Kuidas, mis siis sellest, erutub Vassili, need olid minu naise aluspüksid, milles ta suitsu tegi.

*****

Novo-russkilt küsitakse, kuidas ta oma ärile alguse pani. Noh, selleks on lihtsalt stardikapitali vaja, tetab mees. Aga kust kohast stardikapitali saada, küsitakse selle peale. Noh selleks on vähemalt stardipüstolit vaja, vastab novo-russki.

Hinne 3.89 (hääli 76)
Oma hääle andmiseks palun logi sisse. Uus kasutaja: registreeru siin.
REGISTREERU
Kasutajanimi
tühikute / täpitähtedeta
Parool
Parool veelkord
E-mail (peidetud)
Kirjuta, mis värvi on kuusepuu
MIS ON OK?

Tere! ok.ee on esimene kodumaine suhtlusvõrgustik (social network) alates 1996.

Meie peamine sihtgrupp on 20-50a, meil on
200 000 kasutajat ja nädalas käib siin ca 10 000 erinevat inimest.

 
Avaleht | Reklaam | Tagasiside | Arenduse logi | AD 26.nov 1996 | Hetkel: 29.11.20 04:40 | webmaster ätt ok punkt ee