Avaleht
LOGI SISSE
OK Videoteek

Osa profiilist on nähtav vaid sisselogitud kasutajatele. Uus kasutaja: registreeru siin. 
Sõbrad / tuttavad (6)
Sõprade sõbrad (22)
Profiili vaatasid
 
Faktid
Pereseis Vallaline/hõivatud 
Rahvus eestlane 
Pikkus 166,5 cm. 
Kaal 57 kg. 
Juuksed / silmad blond, sinised silmad 
Haridus alg ja lõpetamata kesk 
Kool(id) Tallina Üldgümnaasiumis 
Staatus õpilane 
Töötan Aegajalt peoteeninduses. Ajakirjanik. 
 
Lemmikud ja muu info
Enda kohta Olen oma loomult seiklushimuline ja suuresti innustuv ning võlutud kõigest sellest, mis erineb tavalisest. Olen impulsiivne ja mind ei huvita üldse kõik igapäevane, argipäevane-mis ei tähenda seda et ma igapäevast elu ei elaks. Üldiselt meeldib reisimine. On mingil määral võime kütkestada inimesi ja leida sõpru. Tunnen end peaaegu kõikjal nagu kodus. Olen väga huvitatud inimestest, olen rõõmus, elav ja seltskondlik. Ei oska(võibolla) aga korralikult kinni haarata oma võimalustest, kuna armastan nii väga vaheldust. Vihkan rutiini, milles on kinni aga kogu mu elu. Olen loomult sõltumatu. Soovin õppida oma kogemustest, mitte teiste omadest. See võib tähendada ebaõnnestumisi, kuid need ei kesta kaua. Mulle on raske mõju avaldada, teen peaaegu alati nii nagu ma just ise tahan-mis tegelikkuses ei ole hea.
Olen aus, kindel ja usaldusväärne. Olen kannatlik ja alati valmis saavutama sõprade vahel harmooniat, kompromisse. Kardan siiski, et mind piisavalt ei hinnata ja õieti ei mõisteta. Ohuks on see ,et võin muutuda liiga endaga rahulolevaks ja olen liiga kiirelt teisi hukka mõistev. Võin isegi suhtuda liialt üleolevalt teistesse inimestesse-see pärast mulle vahel ego öeldaksegi. Keegi ei või ette teada millega võin üllatada. Hindan inimesi ,kellel on elus eesmärgid mille poole pürgida-ent mitte seda et kõik punk punkti haaval paigas on. Vajan kindlus tunnet ja mõtisklen üsna palju. Unistan-ent ei ela unistustes. Olen nagu väike laps, kes pidevalt tähelepanu vajab-TOHUTUTES KOGUSTES ent vahel tahan jällegi, et mind tähele ei pandaks. Ei ole eriti enesekriitiline ent vigu leian endas pidevalt. pigem füüsilises kui vaimses pooles. võin ajada täieliku jama suust välja-vastavalt tujule.
Valetan ainult hädavaledena- üldiselt seda aga vihkan. Petmine(igas mõttes) on minu meelest üks alatumaid asju. Saan tihtipeale haiget-selle põhjustajateks on tavaliselt m***d, kuid patja nutma ei jää ma kunagi. pole õrnatundeline ja suvakate arvamus mulle korda ei lähe-jah, ma tean et liiga julgelt öeldud. 
Muusika seedin enam vähem kõike.. 
Lemmikraamat "Jane Eyre"..väga vinge raamat..noo jaaa... armastus romaan ta on..mis teha kui nõrgemale sugupoolele need hinge lähevad.
..kuid vastukaaluks armastusele on seal piisavalt dramaatikat. 
Lemmikfilmid,
telesaated
"Pearl Harbor" viimasepeal film..
lõpmata kurb ja syndmuste rohke..
 
Teater vahel ikka käin..siiani pole ma yhelgi etendusel käinud, mis mulle kohe väga oleks meldinud..selle pärast ei saa ma siinkohal rääkida lemmikutest..võibolla ei oska ma neid ÕIGEID etendusi valida..mine tea.. 
Lauluoskus laulsin kunagi lastekraani laulustuudios(+mudilaskoor koolis) ja arvan et viisi pidamisega ei ole mul probleeme..hetkel olen yks osa kooli kammerkoorist 
Pillimänguoskus Saksofon.
..klarnet ja klaverit (minimaalselt). 
Lemmikanekdoot ..ei ole viitsimist kirjutada.. :D 
Lemmikluuletus Kõik,mis paistab välselt,
on petlik,seat tegelikult ei ole
süda nii tugev kui naer,mis näol..
me võime küll naerda kuid
südames me nutame. 
Riigid kus käinud saksamaal, soomes, venemaal, lätis-.. eestis olen palju reisinud. 
Keeled saksa keelt-vähe
vene keelt-natuke
inglise keelt-nats rohkem
eesti keelt-hästi 
Sport kergejõustik..muidu aga hobi korras muudki kõike võimalikku. 

REGISTREERU
Kasutajanimi
tühikute / täpitähtedeta
Parool
Parool veelkord
E-mail (peidetud)
Kirjuta Läti pealinn
MIS ON OK?

Tere! ok.ee on esimene kodumaine suhtlusvõrgustik (social network) alates 1996.

Meie peamine sihtgrupp on 20-50a, meil on
200 000 kasutajat ja nädalas käib siin ca 10 000 erinevat inimest.

 
Avaleht | Reklaam | Tagasiside | Arenduse logi | AD 26.nov 1996 | Hetkel: 02.12.20 18:24 | webmaster ätt ok punkt ee