Avaleht
LOGI SISSE
OK Videoteek


Kirbi
Liik/tõug kodukass
Sünniaeg 06-04-2001
Omanik okhelena
http://portal.ok.ee/zoo/324
Vaadatud 1824 korda
Ajalugu
"Sellel kassil polnud tegelikult veel nimegi, ta lihtsalt sattus juhuslikult meie juurde. Ma mõtlesin, et kirjutan selle loo ära. Täna tulin koju ja nägin õde koos sõbraga ukse juures mingit võhivõõrast kassi toitmas. Küsisin, mida see tähendab, aga ta ei vaevunud (nagu tavaliselt) mu küsimusele vastama. Seejärel küsisin emalt. Ta ütles: "Mul hakkas temast kahju. Ma palusin Mannil talle süüa anda. Kolme tunni pärast tuleb varjupaiga mees ja viib ta ära.". Mul hakkas õudne, sest olin internetis varjupaiga kohta palju kommentaare (loe: õudusjutte) lugenud. Lõpuks nõustus ema ta mõneks päevaks enda juurde elama jätta, kuni me talle eelmise või uue peremehe leiame. Jõudsin temast ka paar pilti teha, kuigi raskustega, sest ta tahtis kogu aeg minu juurde tulla. Täitsa inimsõbralik kiisu. Kohe näha, et kodukass. Eks näis, mis homme saab. ...järgneb...

Mõne päeva pärast...
Olime kassile nime pannud ja kuna keegi teda tahtnud ei olnud, otsutasime ta endale jätta. Päriseks. Tema nimi on nüüd Kirbi. Läksime Kirbiga nädala pärast veterinaari juurde kontrolli ja pealegi oli tal põse peal üks karvadest tühi koleda väljanägemisega põletikuline laik. Kartsime, et see oli mingi kasside nakkushaigus. Arst aga ütles, et tal on kirbud ning ta on ennast selle pärast lõhki kiskunud. Sügeleb ju! Kass sai (plastmassist) krae kaela, mis oli tema arvates ilmselt väga ebameeldiv. See oli selleks, et ta ennast kratsida ei saaks. See krae peab talle jääma kaheks nädalaks. Peale selle peab Kirbit nüüd puhastava kreemiga iga päev määrima ning talle peab kirburohtu panema. Saime teada ka selle, et ta on isane. Muide, tal on väga hea firma nurrmootor. Ta nurrub iga kord, kui talle miski vähegi meeldib. Täpi aga ei nurru üldse. Muide, need kaks kassi saavad omavahel üsna halvasti läbi. Alguses Täpi nagu kartis, aga siis sai ta kannatus katkes: tuleb mingi must volask ja võtab sinu hea positsiooni, perekonna armastuse ja suurepärase toidugi pooleldi ära!
Pärast seda algas nende vahel vihavaen. Väga lähedale ei tohtinud Kirbi tulla, muidu sai Täpi käest käpaga.

September 2008
Nüüd on juba mitmed head aastad mööda läinud. Kirbi tunneb end päris hästi, ainult Täpiga ei saa nad endiselt läbi. Ta sööb palju ning armastab sooja radiaatori peal magada. Kirpe ega muid taolisi haigusi pole enam ammu.
 

Looma omanikule teate saatmiseks palun logi sisse. Uus kasutaja: registreeru siin.
REGISTREERU
Kasutajanimi
tühikute / täpitähtedeta
Parool
Parool veelkord
E-mail (peidetud)
Kirjuta loom, kellel on lont
MIS ON OK?

Tere! ok.ee on esimene kodumaine suhtlusvõrgustik (social network) alates 1996.

Meie peamine sihtgrupp on 20-50a, meil on
200 000 kasutajat ja nädalas käib siin ca 10 000 erinevat inimest.

 
Avaleht | Reklaam | Tagasiside | Arenduse logi | AD 26.nov 1996 | Hetkel: 02.12.20 17:30 | webmaster ätt ok punkt ee